Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

24. yılımıza özel bir kampanya sunuyoruz, 2021 yılına özel bu pandemi sürecinde halkımıza bizimde bir faydamız olsun tüm evden eve nakliyat hizmetlerimizde 6. aya kadar %50 indirim.

Aşıroğlu evden eve nakliyat hizmetleri 3 şubesi ile her zaman hizmetinizde Gebze, Darıca ve Çayırova da bulunan şubelerimizi ziyaret ederseniz size yardımcı olabiliriz.

Kampanya Detayları

%50 indirim kampanyamızın yoğun ilgi gören  başta ilçelerimiz;

Gebze nakliyat, Darıca Nakliyat, Çayırova Nakliyat,

Dilovası Nakliyat, Şekerpınar Nakliyat ilçelerine yoğun taşımacılık hizmeti verdik.

Taşımacılık hizmeti ile 2021’de sektöre adımızı yazdık. Aşıroğlu Nakliyat Evden Eve Nakliyat Hizmeti ile sizlere hizmet vermekten firmamız kıvanç duyar.

Memleketin her yerinde başlatılan Enflasyonla mücadele kapsamında indirimli evini taşıt. Nakliyat firmamızın yürütmüş olduğu %50 indirimle  evini sende taşıt. Şehir içi ve şehirler arası sende taşıt kampanyası Gebze’de  büyük ilgi görmektedir.

Nakliyat firmamız ülkemizdeki evini taşıtmak isteyenler için  ücretsiz eksper sağlar. Belirlediği fiyatlar dahilinde her keseye uygun cazip ve fiyat imkanlarıyla taşımacılık lokomotifinde en ön sırada yer almaktadır. Daha kaliteli bir nakliyat hizmeti için Aşıroğlu Nakliyat olarak gece ve gündüz dur durak bilmeden çalışmaktayız.

Eski araç bünyemizde barındırmıyor ve tüm araçların belirli periyodik bakımları yapılmaktadır. Taşınma hizmetinin güvenliği için eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. sahip olduğumuz tüm personel alanında eğitimli ve iş sağlığı güvenlik kurallarına uymaktadır.

Güler yüzlü personeli ve güçlü filosuyla Gebze’de önemli hizmetler verir. Firmamız gelecek nesillere taşımacılık örneği teşkil edecek başarılı hizmetler vermiştir. Ülkemizin en buhranlı zamanlarında elini taşın altına koymaktan çekinmiştir. Firma çalışanlarımız evden eve nakliyat hizmetini Türkiye’de en başarılı şekilde gerçekleştiren profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web Tasarım ve Uygulama: Bi Teknoloji