Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Çayırova konum olarak Gebze’nin çıkışında yer alan Kocaeli’nin İstanbul’a sınırında yer alan bir semtidir, evden eve nakliyat alanında hizmet sunan Aşıroğlu evden eve nakliyat bu bölge üzerinde binden çok kurum ve şahısa nakliye hizmeti sunmuştur.

Türkiye’de son yıllarda en çok göç alan semtlerden biri olan Çayırova semtimiz de evden eve nakliyat alanında tüm müşterilerimize teknolojik açıdan her hizmeti sunmaktayız, bu teknolojilerin başında asansörlü nakliyat gelmektedir.

Semtin bir çok mahallesinde yapılar yüksek binalardan oluşmaktadır, semt yeni yeni büyümeye başladığından genel olarak site diye adlandırdığımız daire tipi binalar mevcuttur bir çoğu Gebze’nin aksine 5 ile 10 katlı beraber büyük iş merkezlerinin de yer aldığı semt olma özelliğine sahiptir.

Evden eve nakliyat alanında veya ofis iş yeri taşımacılığı üzerine firmamız en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır, asansörsüz nakliyat hizmetlerinde genel olarak taşınan eşya her zaman zarar görmüştür, bu sebepten ötürü asansörlü nakliyat hizmetimiz Çayırova semtin de daha sıklıkla kullanmaktayız. Ayrıca asansörlü nakliyat ile nakliye işlemi normal nakliye işleminden 3 kat daha az zaman diliminde sonlanmaktadır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş