Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Evden eve nakliyat alanında firmamız Kocaeli bölgesinde ve İstanbul Anadolu yakasında tüm bireysel ve kurumsal kişilere en kaliteyi hizmeti götürüyoruz, evden eve nakliyat hizmetlerimiz doğrultusunda günümüz teknolojisiyle birlikte çalışmalarımızı en sağlıklı şekilde yürütüyoruz.

Darıca evden eve nakliyat hizmetleri doğrultusunda kayıtlı 34 firma bulunmaktadır, bu firmaların 27 tanesi sadece evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır, diğer 7 firma ise hem evden eve nakliyat hemde diğer nakliyat hizmetlerini müşterileri için sunmaktadır. Darıca yüz ölçümü 23 km kare olup, ülke genelinin ilçeler bazında olması gereken halk potansiyelinin üstünde bir ilçedir, bir çok ilden daha çok nüfusa sahip olan Darıca daha önceleri Gebze ilçesine bağlı bir ilçeydi ilçemizin son 25 yılda aldığı göç sebebiyle ve gelişmesiyle orantılı Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi tarafından ilçe olarak kayıtlara geçmiştir.

Darıca’da bir çok firma hala Gebze kamyonculara garajına bağlı firmalardır, bir kamyoncular garajı bulunmamasından ötürü bir çok Darıca evden eve nakliyat firması Gebze’de şubesi bulunmaktadır. Aşıroğlu evden eve nakliyat olarak bizde Gebze merkezli nakliyat hizmetleri sağlamaktayız.

Darıca evden eve nakliyat hizmetlerimiz; Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sunmaktayız, Darıca’da evden eve nakliyat hizmetlerimizden sizde faydalanmak isterseniz, kaliteli, uygun ve garantili evden eve nakliyat için bizi aramanız yeterli olacaktır. +90 262 653 20 60 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcimizin yönlendirmesi ile evden eve nakliyat alanında hizmet alabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş