Etiket: evden eve nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Anlayışı

Evinizi, firmanızı veya her hangi bir ürün, malzeme ve makine bir yerden bir yere taşınması işlemini nakliyat firmaları tarafından yapılmaktadır. Evden eve nakliyat olsun kurumsal nakliyat alanında olsun malzemelerin taşınması hususunda taşıma işlemi yapan personelin ne kadar bilgi sahibi olduğu oldukça önemlidir.

Taşımacılık alanında profesyonel olmuş, sektörde her taşıma personeli 20 yılını geride bırakmış, teknik konulara hakim montaj, bakım ve onarım konularında uzman olan taşıma personelimiz ile eşyalarınızı olabildiğince sağlıklı ve güvenilir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Firmamız uzun yıllar boyunca Kocaeli Gebze ilçesinde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir, firmamıza ait üç şube bulunmaktadır. Bunların ilki merkez şubemiz Darıca, depolama ve nakliyat şubemiz olarak geçen yerimiz Gebze ve çoğu araçlarımızın bulunduğu yer Marmara Kamyoncular Garajı olarak üç şube de taşımacılık alanında hizmetler sunuyoruz.

Eşyayı taşıyan personelin önemi

Öncelikle profesyonel olmayan, taşımacılık alanında uzman olmayan çıkar diye tabir ettiğimiz çalışanların bu işe atanmalarını doğru bulmuyoruz, edindiğimiz vizyonun doğrultusunda işin ana alanı olan taşıma işlemini hiç bir zaman çıraklara bırakmayıp her zaman işinde uzman kişilerin taşıma işlemini gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Şayet bilgi derecesi düşük olan çırak bu hizmete dahil olursa hem size hemde firmamıza zararlı olacağını çok iyi biliyoruz, işin uzmanı olmayan personel taşıma işlemi sırasında karşılaşacağı bir kazayı, eşyanın taşınması sırasında yaşanacak problemleri daha önceden yaşamadığı ve kestiremeyeceği için en ufak bir sorun teşkil etmesi hem müşterimizi hemde bizi üzecektir. Ayrıca maddi açıdan sorun çıkacağı gibi bir çok eşyanın manevi değeri insanlar için daha önemlidir, pahada ucuz ama manevi değeri yüksek eşyaların kırılması, bozulması durumunda belki maddi olarak sıkıntı yaşanmasa da manevi olarak müşterimiz üzüleceği için bu bizim için en büyük problemler arasında yer alır. Bu sebepten ötürü yine söylediğimiz üzere taşıma işlemlerinin tamamını işinde uzman profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

En uygun nakliyat ücreti Gebze’de

Evden eve nakliyat alanında araştırma yapan araştırmacıların yapmış olduğu anketlerde il bazında 4 büyük şehir ilk sırada İstanbul, ikinci sırada Ankara, üçüncü sırada İzmir ve son dördüncü sırada Kocaeli geliyor. Bu sıralamanın haricinde ilçeler bazındaki sıralamada Gebze nakliyat sektöründe lider konumda.

Gebze evden eve nakliyat

Gebze’nin ortalama ikamet eden nüfus sayısı 370.000 bin kadardır ama bu mesai saatleri içinde hafta içi 1.5 milyonu buluyor özellikle sanayi alanında Kocaeli’nin en büyük sanayisi ve Türkiye’nin de 2. sanayi bölgesi konumundadır. Bu sebepten dolayı taşımacılık sektörüne bu bölgede çok iş düşüyor, ayrıca Türkiye’nin en büyük kamyoncular ve nakliyeciler garajı’da Gebze’de bulunmaktadır. İnsanların göç söz konusu olduğunda ilk tercihlerinin Gebze olmasındaki büyük etkenlerden birinin iş potansiyelinin bir hayli yüksek olmasından kaynaklıdır.

Bu sebepten dolayı da nakliyat alanında hizmet veren firmalar oldukça fazladır, araştırmayı yapan kuruluşa göre evden eve nakliyat alanında ilçeler bazında Gebze bu sebeplerden dolayı 1. sırayı almaktadır. Her ne kadar İstanbul evden eve nakliyat alanında birinci sırada yer alsa bile ilçelerine bakıldığında en yakın ilçe olarak Ümraniye’nin Gebze’den %30 oranında daha az evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Gebze’de nakliyat sektörü için neler yapılmalı

Öncelikle nakliyat sektörünün dallarını iyi bilmek lazım ve firma çalışanlarından tutunda firma yetkililerine kadar herkesi bilinçlendirmek gerekli. Sektörü dallarına ayıracak olursak; Evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat, depolama hizmetleri ve kurumsal nakliyat (lojistik, sanayi taşımacılığı) şeklinde ayrı ayrı kategorilere ayrılması gereklidir. Örnek verecek olursak bir evden eve nakliyat işi yapan firma ofis nakliyesi için şayet ofis malzemelerinden çok iyi anlayan bir ekip oluşturmadan ofisten ofise nakliyat alanında hizmet sunmamalı.

Biz Aşır Oğlu evden eve nakliyat firması olarak nakliyat alanında hizmetlerimiz doğrultusunda alanımız dışına çıkmamaya gayret gösteriyoruz, ekstra bir talep gelmediği sürece lojistik alanında, kurumsal sanayi taşımacılığı alanında hizmetlerimiz bulunmamaktadır. Bizim nakliyat alanlarında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

 • Evden eve nakliyat
 • Ofisten ofise nakliyat
 • Depolama hizmetleri

Bu hizmetler doğrultusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz, müşterilerimize sunduğumuz nakliyat hizmetlerimiz de çalışan ekiplerimiz de herkesin kendine göre bir uzmanlık alanı vardır. Örneğin; evden eve nakliyat hizmetimiz de çalışan uzman arkadaşlar ofis taşımacılık alanında çalışma sistemine dahil olmazlar, aynı şekilde depolama hizmetinde yer alan uzman arkadaşlar evden eve nakliyat alanında çalışma sistemine dahil olmazlar.

Yaz geldi Evden eve nakliyat zamanı

Evden eve nakliyat alanında ihtiyacı olan herkesin tercihi olan yaz mevsimi başladı, sektörün en yoğun döneminde profesyonel evden eve nakliyat hizmeti almak için işin uzmanlarıyla çalışmalısınız. Bu günlerde nakliyat sektörünün en yoğun sezonu başladığından dolayı bu alanda hizmet veren herkesin yoğunluğundan kaynaklı hizmet performansı oldukça düşecektir bunun başlıca sebebi bir evden eve nakliyat firması günde 3 ila 5 nakliye yapmasından kaynaklı bu işlere yetişebilmesi için de hız mutlak gerekli bir unsurdur.

Evden eve nakliyat veya ofisten ofise nakliyat hizmetlerinden her hangi birine ihtiyacınız varsa yaz sezonun da iyi bir araştırma yapmanız gerekecektir, bu sektörde müşterilerin bir çok şikayetini telefon ile olsun web sitemizden olsun bir çok şikayet konusu dinledik firmamız evden eve nakliyat alanında bu şikayetleri göz önünde bulundurup dönemsel olarak hizmet politikasını değiştirmektedir.

Firmamız da kış sezonunda 15 ila 20 çalışanımız varken yaz sezonuna aynı personel potansiyeliyle çalışmak hem müşteri için hemde bizim için tehlikeli bir durumdur, tehlikesi insanı değil kesinlikle eşyaların problem yaşamalarıdır. Bu problemler dediğimiz üzere işin yoğunluğundan kaynaklı ekibin yetersizliği ile birleşince ister istemez eşyalara yönelik problemler kaynaklanabiliyor.

Firma olarak yaz sezonunda personel sayımızı kış ortalamalarının iki katına çıkarıyoruz bu sayede bu iş yoğunluğunu kış sezonundaki gibi sakin olması gerektiği hızda doğru bir şekilde ve problemsiz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Aslında kazancımız değişmiyor ama vizyonumuz gereğince bu sezonda bu tür sorunları müşterilerimize göstermemek için elimizden yapmaya gayret gösteriyoruz, Aşıroğlu evden eve nakliyat olarak ekibimiz 3 takımdan oluşmaktadır bu takımların ayrı görevleri vardır 1. takım evden eve nakliye işlemlerini yapan takım 2. takım ofisten ofise nakliye işlerini yürüten takım ve son takım işin yürütme sonuçlandırma sürecini tasarlayan ekspertiz takımımız yaz sezonuyla beraber ekibimize yeni takım arkadaşları katılmıştır, takımlar içinde herkesin görevi ayrı işlemektedir.

 1. Takım (evden eve nakliyat)
  Evden eve nakliyat takımımız sadece evde yer alabilecek tüm taşınacak eşyalar hakkında bilgi sahibi paketlenmesini, kırılacak eşyaların nasıl korunması gerektiğini ve sökülüp takılacak eşyaların ne şekilde hazırlanması gerektiğine dair bir takımdır, bu işlemleri sadece bu takım yapmaktadır.
 2. Takım (ofisten ofise nakliyat)
  Ofisten ofise nakliyat alanında uzmanlaşmış tüm ofis malzemelerini iyi tanıyan, nasıl taşınması gerektiğini çok iyi bilen ve söküp takılması gereken ofis malzemelerini en sağlıklı şekilde söküp takan takım arkadaşlarımızdır, paketleme süreci olsun, taşıma süreci olsun ofisteki malzemeleri özenle bu işlemleri yapan ofis taşımacılık takımımızdır.
 3. Takım (ekspertiz)
  Ekspertiz takımımız işin başında, ortasında ve sonuçlandırma noktasın da yer alan takım arkadaşlarımız ekspertiz takımında yer alan arkadaşlar evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat alanında yapılan işlemlerin çalışanların kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız bu ekip işin merkezinde yer almaktadır. Nakliyesi yapılacak olan eşyaların depolanma işlemlerinde, nasıl taşınacağını analiz eden ve eşyanın gideceği mekanın hazırlanmasını sağlayan 3 kişiden oluşan ekspertiz takımımız. Ekspertiz takımımız kendi içinde işin yoğunluğuna göre 3, 4, 5 ve daha fazlası olarak çoğaltılmaktadır. Her ekspertiz takımında 3 kişi yer alır yaz sezonunda mevcut firmamız da yer alan 3 ekspertiz takımı 9 nakliyat uzmanı yer almaktadır.

Yaz sezonunda bizimle çalışmak isterseniz evinizi en iyi şekilde, sağlıklı ve problemsiz taşımak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Evden eve nakliyat

Aşıroğlu evden eve nakliyat olarak nakliyenin yapılması için uygun ortam ve düzen öncelikle hazırlanmaktadır, nakliye işlemleri sırasında eşyalarınızın toz, kir, yağmur, rüzgar ve güneş gibi olumsuz etki edecek tüm etkenlerden korunması adına bir çok işlem yapılmaktadır. Evden eve nakliyat alanında fiyatlandırma şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye ve eşyanızın büyüklüğüne ve yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır.

Firmamız Gebze evden eve nakliyat kişiye özel çözümler, eşyalara göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz. Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyatı aynı eksende tutmaya çalışıyoruz.

Firmamız nakliyat hizmeti içinde yer alan mobilya ve benzeri sökülüp takılacak eşyaların montajlarını bizzat profesyonel personellerimiz tarafınca en titiz şekilde yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Teknoloji

Teknoloji günümüz de ne kadar geliştiyse evden eve nakliyat alanında da bir o kadar gelişmiştir, evden eve nakliyat alanında eskiden insan gücü ile basit yöntemler ve araçlarla hizmet verilmekteydi buda ister istemez nakliyesi yapılan eşyaların zarar görmesine sebebiyet vermekteydi, gelişen teknoloji ile bu durum ortadan tamamen kalktı.

Evden eve nakliyat alanında mevcut teknolojik materyallerin başında asansör gelmektedir, herkesin bildiği üzere bir taşıma işlemi söz konusu işin başlıca amacı eşyanın taşınması olmasından kaynaklı asansör ile taşıma işlemi sonucunda eşyaların kolay taşınması yanı sıra her hangi bir çizik, kırılma gibi problemlerle karşılaşmamızı ortadan kaldırmaktadır, bu teknoloji Türkiye’de özellikle Gebze’de evden eve nakliyat alanında 20 yıldır kullanılmaktadır.

Evden eve nakliyat alanında teknoloji kavramı sadece asansörle kısıtlı değildir tabi ki, bir çok kullanılan araç ve gereçlerin her biri günümüz teknoloji ile donatılmıştır. Bunları sayacak olursak eşyaların parçalanmasında kullanılan aletler, paketleme işlemleri sırasında kullanılan malzemeler, kırılma derecesi yüksek eşyaların korunması için kullanılan ürünler bu teknolojiler arasında yer almaktadır.

Türkiye genelinde Gebze evden eve nakliyat zirveye ulaştı

Nakliyat sektöründe Gebze nakliyat ve Gebze evden eve nakliyat olarak Kocaeli ilçeleri arasında 1 numara olan Gebze İstanbul’u %20 oranında geçti. Araştırmacılara göre sundukları raporda Gebze İstanbul ilçelerine evden eve nakliyat alanında ve özellikle kurumsal anlamda fark attı, 2017 yılının nakliye uzmanlarının araştırmaları sonucunda ortaya çıkan rakamlar Gebze’nin İstanbul ilçeleriyle kıyasla hemen hemen yarı yarıya daha fazla nakliyat hizmeti götürdüğü ortaya çıkmıştır. Devamını okuyun “Türkiye genelinde Gebze evden eve nakliyat zirveye ulaştı”

Çayırova evden eve nakliyat

Çayırova konum olarak Gebze’nin çıkışında yer alan Kocaeli’nin İstanbul’a sınırında yer alan bir semtidir, evden eve nakliyat alanında hizmet sunan Aşıroğlu evden eve nakliyat bu bölge üzerinde binden çok kurum ve şahısa nakliye hizmeti sunmuştur. Türkiye’de son yıllarda en çok göç alan semtlerden biri olan Çayırova semtimiz de evden eve nakliyat alanında tüm müşterilerimize teknolojik açıdan her hizmeti sunmaktayız, bu teknolojilerin başında asansörlü nakliyat gelmektedir. Semtin bir çok mahallesinde yapılar yüksek binalardan oluşmaktadır, semt yeni yeni büyümeye başladığından genel olarak site diye adlandırdığımız daire tipi binalar mevcuttur bir çoğu Gebze’nin aksine 5 ile 10 katlı beraber büyük iş merkezlerinin de yer aldığı semt olma özelliğine sahiptir. Devamını okuyun “Çayırova evden eve nakliyat”