Etiket: Gebze

Gebze nakliyeciler garajı taşınıyor mu

Yanlış duymadınız, Gebze nakliyeciler garajının sanayi bölgesine taşınması gündemde, seçim sonrası tam bir karar alınacak taşınması açısından, yeni yapılan sanayi sitelerinin bulunduğu mevki de olması planlanan yeni garaj mevcut garajın üç katı olması düşünülüyor.

Artık eski garajın potansiyeli yetersiz kalıyor, yetkililerin açıklamalarına göre Gebze sanayi ve ticaret açısından Türkiye’nin en büyük ilçesi konumunda hatta Kayseri ilini saymazsak sanayi alanında Türkiye’nin 1 numarası diyebiliriz.

Böylesine büyük bir ticaret alanında bulunan garaj hem kurumsal nakliyat alanında hemde evden eve nakliyat alanında hizmet sağlamaktadır. Gün geçtikçe insanların en çok göç ettiği ilçe olan Gebze’de nakliyat sektörüne rağbet %100 artış gösteriyor, bu sebepten dolayı garajın daha büyük olması firmaların burada konumlandırılması gerekli.

Şuanda Barış Mahallesi içinde bulunan kamyncular garajı daha fazla alan olmadığı için büyüyemiyor, bu sebepten dolayı yeni yapılan sanayi bölgesine taşınması ve orada mevcut garajını 3 katı bir garaj inşası gündemde. Böylelikle tüm nakliyecilerin bir arada kolaylıkla hizmet sağlaması planlanıyor

Yeni Nesil Evden Eve Nakliyat

Aşıroğlu Gebze evden eve nakliyat olarak yeni nesil evden eve nakliyat çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Kocaeli ve başta Gebze olmak üzere tüm ilçelerde müşterilerimize özel kampanyalar düzenliyoruz, belediyelerimiz ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda ilçelerimiz de %50 varan indirimlerle nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Devamını okuyun “Yeni Nesil Evden Eve Nakliyat”

En uygun nakliyat ücreti Gebze’de

Evden eve nakliyat alanında araştırma yapan araştırmacıların yapmış olduğu anketlerde il bazında 4 büyük şehir ilk sırada İstanbul, ikinci sırada Ankara, üçüncü sırada İzmir ve son dördüncü sırada Kocaeli geliyor. Bu sıralamanın haricinde ilçeler bazındaki sıralamada Gebze nakliyat sektöründe lider konumda.

Gebze evden eve nakliyat

Gebze’nin ortalama ikamet eden nüfus sayısı 370.000 bin kadardır ama bu mesai saatleri içinde hafta içi 1.5 milyonu buluyor özellikle sanayi alanında Kocaeli’nin en büyük sanayisi ve Türkiye’nin de 2. sanayi bölgesi konumundadır. Bu sebepten dolayı taşımacılık sektörüne bu bölgede çok iş düşüyor, ayrıca Türkiye’nin en büyük kamyoncular ve nakliyeciler garajı’da Gebze’de bulunmaktadır. İnsanların göç söz konusu olduğunda ilk tercihlerinin Gebze olmasındaki büyük etkenlerden birinin iş potansiyelinin bir hayli yüksek olmasından kaynaklıdır.

Bu sebepten dolayı da nakliyat alanında hizmet veren firmalar oldukça fazladır, araştırmayı yapan kuruluşa göre evden eve nakliyat alanında ilçeler bazında Gebze bu sebeplerden dolayı 1. sırayı almaktadır. Her ne kadar İstanbul evden eve nakliyat alanında birinci sırada yer alsa bile ilçelerine bakıldığında en yakın ilçe olarak Ümraniye’nin Gebze’den %30 oranında daha az evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Gebze’de nakliyat sektörü için neler yapılmalı

Öncelikle nakliyat sektörünün dallarını iyi bilmek lazım ve firma çalışanlarından tutunda firma yetkililerine kadar herkesi bilinçlendirmek gerekli. Sektörü dallarına ayıracak olursak; Evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat, depolama hizmetleri ve kurumsal nakliyat (lojistik, sanayi taşımacılığı) şeklinde ayrı ayrı kategorilere ayrılması gereklidir. Örnek verecek olursak bir evden eve nakliyat işi yapan firma ofis nakliyesi için şayet ofis malzemelerinden çok iyi anlayan bir ekip oluşturmadan ofisten ofise nakliyat alanında hizmet sunmamalı.

Biz Aşır Oğlu evden eve nakliyat firması olarak nakliyat alanında hizmetlerimiz doğrultusunda alanımız dışına çıkmamaya gayret gösteriyoruz, ekstra bir talep gelmediği sürece lojistik alanında, kurumsal sanayi taşımacılığı alanında hizmetlerimiz bulunmamaktadır. Bizim nakliyat alanlarında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

  • Evden eve nakliyat
  • Ofisten ofise nakliyat
  • Depolama hizmetleri

Bu hizmetler doğrultusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz, müşterilerimize sunduğumuz nakliyat hizmetlerimiz de çalışan ekiplerimiz de herkesin kendine göre bir uzmanlık alanı vardır. Örneğin; evden eve nakliyat hizmetimiz de çalışan uzman arkadaşlar ofis taşımacılık alanında çalışma sistemine dahil olmazlar, aynı şekilde depolama hizmetinde yer alan uzman arkadaşlar evden eve nakliyat alanında çalışma sistemine dahil olmazlar.

Evden eve nakliyat yeni şubemiz

Aşıroğlu nakliyat olarak Gebze’de ikamet eden firmamızın yeni şubesi açılmıştır, misyonumuz gereğince Marmara’nın en profesyonel evden eve nakliyat firması olma kararımız siz müşterilerimiz sayesinde kararlılıkla devam etmektedir. Evden eve nakliyat alanında Türkiye’ye Avrupa standartlarında bir firma olduğumuzu hem hizmet politikalarımız ile hemde çalışan personelimiz ile size en kaliteli sunumlar yapmaya devam ediyoruz.

Evden eve nakliyat alanında olsun, ofisten ofise nakliyat hizmetlerimiz de olsun Avrupa’nın ve A.B.D. bir çok profesyonel firmasını örnek alarak çalışma politikamızı geliştiriyoruz, çalışma sistemimiz de teknolojiye öncelik verdiğimiz için bir çok nakliyat alanında müşterilerimiz bizi tercih ediyor, müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda bizlerde işimizi en kaliteli şekilde işinde uzman arkadaşların destekleriyle başarıya koşmaya devam ediyoruz,

Yeni evden eve nakliyat firmamız hakkında

Firmamızın yeni ofisi Gebze merkez de Güzeller mahallesi, Yeni Bağdat Cd. Merkez hastanesinin hemen yanında açılışımızı yaptık, firmamız genel olarak evden eve nakliyat alanında hizmetler sunmakta olup, sadece Gebze ve komşu ilçelere hizmet götürmektedir.

Türkiye genelinde Gebze evden eve nakliyat zirveye ulaştı

Nakliyat sektöründe Gebze nakliyat ve Gebze evden eve nakliyat olarak Kocaeli ilçeleri arasında 1 numara olan Gebze İstanbul’u %20 oranında geçti. Araştırmacılara göre sundukları raporda Gebze İstanbul ilçelerine evden eve nakliyat alanında ve özellikle kurumsal anlamda fark attı, 2017 yılının nakliye uzmanlarının araştırmaları sonucunda ortaya çıkan rakamlar Gebze’nin İstanbul ilçeleriyle kıyasla hemen hemen yarı yarıya daha fazla nakliyat hizmeti götürdüğü ortaya çıkmıştır. Devamını okuyun “Türkiye genelinde Gebze evden eve nakliyat zirveye ulaştı”

Gebze’de evden eve nakliyat ofisimiz açılmıştır

Firmamızın merkezi Kocaeli Darıca ilçesinde yer almaktadır, Gebze sanayisi ile olsun ve toplum olarak olsun büyük bir ilçedir, çok fazla kalabalık olan Gebze ilçemiz de daha hızlı ve daha iyi hizmet sunabilmek için Aşıroğlu evden eve nakliyat firmamızın ikinci ofisini Gebze ilçemize açmış bulunmaktayız. İster Gebze ister İstanbul Anadolu yakası olsun artık kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz, evden eve nakliyat hizmetlerimizden sizde yararlanmak istiyorsanız iletişim bölümünden Gebze ofis numaralarımıza ulaşıp bizi arayabilirsiniz.

Gebze konum olarak Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasının tam göbeğinde yer almaktadır, sanayileşme Türkiye’de en üst düzeyde olan bu ilçe nakliyat alanında da en çok kurumsal ve bireysel nakliyat hizmeti alan bölge konumundadır. Türkiye’nin en büyük kamyonculara garajına bu yüzden sahiptir, firmamızın yeni ofisi de kamyoncular garajında 13 evden eve nakliyat ve kurumsal nakliyat aracıyla nakliyat hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat alanında Gebze ofisimizden Kocaeli başta olmak üzere İstanbul Anadolu yakasında faydalanabilirsiniz, Kocaeli bölgesinde başta Gebze olmak üzere size hizmet götürebileceğimiz ilçeler şöyle sıralanmaktadır; Kocaeli’de Gebze, Körfez, Derince, İzmit, Kandıra – İstanbul’da Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy ve çevrelerinde evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Gebze Bölge Bayiliği

Gebze bölge bayiliğimiz Şehir dışı nakliyat hizmetlerini Marmara kamyoncular garajında hizmet sunmaktadır, Gebze merkezi nakliyat alanında daha iyi hizmet verebilmek için Gebze Merkez Eski çarşı üzerinde ofisimizden yardım alabilirsiniz. Gebze ve Kocaeli ilçeleri arasında yapılmakta olan evden eve nakliyat hizmetlerimiz Gebze merkez ofisi ile irtibata geçerek gerçekleştirilebilir. Gebze Marmara kamyoncular garajında hizmet verdiğimiz şehirler arası nakliyat hizmeti kurumsal firmalara yönelik bir hizmettir.

Evden eve nakliyat alanında uzun yıllardır hizmet veren Aşıroğlu Evden eve nakliyat günümüz de nakliyat alanında kullanılmakta olan Avrupa standartlarında tüm teknolojik desteği müşterileri için sağlamaktadır. Gebze ofisimize uğradığınız da ofis çalışanlarımız tarafından bu konular hakkında ayrıca bilgi alabilirsiniz.

Bu teknolojik imkanları müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için yıllardır takip ediyor ve evden eve nakliyat alanında kullanıyoruz, bu teknolojilerin başında elbette ki telefonunuz dan nakliyenin nerede olduğunu takip edebileceğiniz bir sistem yer almaktadır. Takip programı ile eşyanızı taşıyan aracın ne zaman nerede olduğunu öğrenebilirsiniz ve nakliye olacak yere ne zaman geleceğini takip edebilirsiniz, ikinci etapta asansörlü nakliye araçlarımız gelmektedir, eskiden insan gücü ile taşınmakta olan eşyalar genellikle hasar görürdü ev taşımanın veya ofis taşımanın en can sıkan yönü de burasıdır, artık asansörlü nakliyat araçları sayesinden bir çizik dahi olmaksızın nakliye işleminiz gerçekleşmektedir.