Etiket: ofis

Ofisinizi Güvenle Taşıyın

Ofis taşımacılığı evdeki gibi paket, düzenle ve götür metodu ile olmuyor, ofisten ofise nakliyat alanında ofis malzemelerinden çok iyi anlayan ustalar gerklidir. Bu ustalar sökme ve montalama anlamın da bilgi sahibi olması şarttır.

Ofisinizi taşıdığınız da taşınacak olan yere hiç bir şekilde zarar vermeden güvenle taşımanızı sağlamak için, firmamız da mobilya ustaları sizin hizmetinizde olacaktır. Mobilyalarınız hiç bir zarar görmeden en ufak parçalara bölünerek taşınması kolay ve güvenli olacaktır. Böylelikle taşınacak olan ofis malzemelerinin kırılma, çizilme gibi risklerden %100 korunmuş olacaktır.

Ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun, asansörlü nakliyat hizmetimzi ile sizlere en sağlıklı hizmeti sunuyoruz, ofis malzemelerinz güvenle bulunduğunuz kattan nakliye araçlarına koyulur.

Ofisten ofise nakliyat

Ofisinizi profesyonel ellere teslim ediniz, Marmara bölgesinde hizmet verdiğimiz nakliyat alanında ofis malzemeleri taşımasında uzmanlaşmış yeni bir ekip oluşturduk. Ofis taşımacılığı günümüz de evden eve nakliyat taşımacılığı yapan personel tarafından yapılmakta bunun üzerine bir çok aksamalar ve problemler ortaya çıkmaktadır, bize göre ofis taşımacılığı evden eve nakliyatın aksine ofiste bulundurduğunuz malzemeleri çok iyi tanıyan bir ekibin çalışmaları daha hızlı ve sorunsuz olmaktadır.

Ofisinizi taşırken normal bir nakliye uzmanı ile bu işi gerçekleştirmeniz mümkündür ama ofisiniz de yer alan ürünler veya malzemeler hakkında bilgi sahibi olmayan herkeste olacağı gibi irili ufaklı sorunlar ortaya çıkabilir bu durumu firmamızın nakliye uzmanları tarafından anlaşılmış olup firmamıza ofis malzemelerinden çok iyi anlayan ve nasıl ne şekilde taşınması, ambalajlanması gerektiğine dair personeller eğittik.

Kurumsal müşterilerimiz için bu nakliye biçiminin en hızlı ve sağlıklı şekilde işlene bilmesi açısından firmamız tam not almıştır, müşterilerimiz ile yaptığımız anketler de firma sahiplerinin %90 oranında bazı irili ufaklık problemlerle karşılaştığını ortaya koyan firmamız bu alanda ileriye dönük çalışmalarını uzun zamandır yapmaktaydı.

Ofis taşımacılığı alanında özellikle Gebze, İstanbul Anadolu yakasında Aşıroğlu evden eve nakliyat artık firma sahibi veya çalışanı kurumsal müşterilerimize ofis taşımacılığı uzmanları ile hizmet sunmaktadır.