Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Aşıroğlu evden eve nakliyat olarak nakliyenin yapılması için uygun ortam ve düzen öncelikle hazırlanmaktadır, nakliye işlemleri sırasında eşyalarınızın toz, kir, yağmur, rüzgar ve güneş gibi olumsuz etki edecek tüm etkenlerden korunması adına bir çok işlem yapılmaktadır.

Evden eve nakliyat alanında fiyatlandırma şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye ve eşyanızın büyüklüğüne ve yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır.

Firmamız Gebze evden eve nakliyat kişiye özel çözümler, eşyalara göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz.

Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyatı aynı eksende tutmaya çalışıyoruz.

Firmamız nakliyat hizmeti içinde yer alan mobilya ve benzeri sökülüp takılacak eşyaların montajlarını bizzat profesyonel personellerimiz tarafınca en titiz şekilde yapılmaktadır.

Comments (2)

  1. Kenan
    Mart 9, 2018

    Hizmetinizden cok memnun kaldım tesekkür ederim kaliteli bir firma oldugunuzu zaten arkadastan duymustum bu kadarini beklemiyordum hizmetlerinizin devamini diliyorum tesekkürler

  2. hakan gunay
    Nisan 13, 2018

    Evden eve naklıyat hızmetlerinızden dolayı tesekkur ederız sıfır hasar sıfır sıkıntı ve problemsız bır tasımaydı sagolun

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş