Evden eve nakliyat

Aşıroğlu evden eve nakliyat olarak nakliyenin yapılması için uygun ortam ve düzen öncelikle hazırlanmaktadır, nakliye işlemleri sırasında eşyalarınızın toz, kir, yağmur, rüzgar ve güneş gibi olumsuz etki edecek tüm etkenlerden korunması adına bir çok işlem yapılmaktadır. Evden eve nakliyat alanında fiyatlandırma şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye ve eşyanızın büyüklüğüne ve yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır.

Firmamız Gebze evden eve nakliyat kişiye özel çözümler, eşyalara göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz. Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyatı aynı eksende tutmaya çalışıyoruz.

Firmamız nakliyat hizmeti içinde yer alan mobilya ve benzeri sökülüp takılacak eşyaların montajlarını bizzat profesyonel personellerimiz tarafınca en titiz şekilde yapılmaktadır.

2 thoughts on “Evden eve nakliyat

  1. Kenan Reply

    Hizmetinizden cok memnun kaldım tesekkür ederim kaliteli bir firma oldugunuzu zaten arkadastan duymustum bu kadarini beklemiyordum hizmetlerinizin devamini diliyorum tesekkürler

  2. hakan gunay Reply

    Evden eve naklıyat hızmetlerinızden dolayı tesekkur ederız sıfır hasar sıfır sıkıntı ve problemsız bır tasımaydı sagolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir