Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Gebze bölge bayiliğimiz Şehir dışı nakliyat hizmetlerini Marmara kamyoncular garajında hizmet sunmaktadır, Gebze merkezi nakliyat alanında daha iyi hizmet verebilmek için Gebze Merkez Eski çarşı üzerinde ofisimizden yardım alabilirsiniz.

Gebze ve Kocaeli ilçeleri arasında yapılmakta olan evden eve nakliyat hizmetlerimiz Gebze merkez ofisi ile irtibata geçerek gerçekleştirilebilir. Gebze Marmara kamyoncular garajında hizmet verdiğimiz şehirler arası nakliyat hizmeti kurumsal firmalara yönelik bir hizmettir.

Evden eve nakliyat alanında uzun yıllardır hizmet veren Aşıroğlu Evden eve nakliyat günümüz de nakliyat alanında kullanılmakta olan Avrupa standartlarında tüm teknolojik desteği müşterileri için sağlamaktadır. Gebze ofisimize uğradığınız da ofis çalışanlarımız tarafından bu konular hakkında ayrıca bilgi alabilirsiniz.

Bu teknolojik imkanları müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için yıllardır takip ediyor ve evden eve nakliyat alanında kullanıyoruz, bu teknolojilerin başında elbette ki telefonunuz dan nakliyenin nerede olduğunu takip edebileceğiniz bir sistem yer almaktadır.

Takip programı ile eşyanızı taşıyan aracın ne zaman nerede olduğunu öğrenebilirsiniz ve nakliye olacak yere ne zaman geleceğini takip edebilirsiniz, ikinci etapta asansörlü nakliye araçlarımız gelmektedir, eskiden insan gücü ile taşınmakta olan eşyalar genellikle hasar görürdü ev taşımanın veya ofis taşımanın en can sıkan yönü de burasıdır, artık asansörlü nakliyat araçları sayesinden bir çizik dahi olmaksızın nakliye işleminiz gerçekleşmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş