Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Yanlış duymadınız, Gebze nakliyeciler garajının sanayi bölgesine taşınması gündemde, seçim sonrası tam bir karar alınacak taşınması açısından, yeni yapılan sanayi sitelerinin bulunduğu mevki de olması planlanan yeni garaj mevcut garajın üç katı olması düşünülüyor.

Artık eski garajın potansiyeli yetersiz kalıyor, yetkililerin açıklamalarına göre Gebze sanayi ve ticaret açısından Türkiye’nin en büyük ilçesi konumunda hatta Kayseri ilini saymazsak sanayi alanında Türkiye’nin 1 numarası diyebiliriz.

Böylesine büyük bir ticaret alanında bulunan garaj hem kurumsal nakliyat alanında hemde evden eve nakliyat alanında hizmet sağlamaktadır. Gün geçtikçe insanların en çok göç ettiği ilçe olan Gebze’de nakliyat sektörüne rağbet %100 artış gösteriyor, bu sebepten dolayı garajın daha büyük olması firmaların burada konumlandırılması gerekli.

Şuanda Barış Mahallesi içinde bulunan kamyncular garajı daha fazla alan olmadığı için büyüyemiyor, bu sebepten dolayı yeni yapılan sanayi bölgesine taşınması ve orada mevcut garajını 3 katı bir garaj inşası gündemde. Böylelikle tüm nakliyecilerin bir arada kolaylıkla hizmet sağlaması planlanıyor

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş