Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Firmamızın merkezi Kocaeli Darıca ilçesinde yer almaktadır, Gebze sanayisi ile olsun ve toplum olarak olsun büyük bir ilçedir, çok fazla kalabalık olan Gebze ilçemiz de daha hızlı ve daha iyi hizmet sunabilmek için Aşıroğlu evden eve nakliyat firmamızın ikinci ofisini Gebze ilçemize açmış bulunmaktayız.

İster Gebze ister İstanbul Anadolu yakası olsun artık kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz, evden eve nakliyat hizmetlerimizden sizde yararlanmak istiyorsanız iletişim bölümünden Gebze ofis numaralarımıza ulaşıp bizi arayabilirsiniz.

Gebze konum olarak Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasının tam göbeğinde yer almaktadır, sanayileşme Türkiye’de en üst düzeyde olan bu ilçe nakliyat alanında da en çok kurumsal ve bireysel nakliyat hizmeti alan bölge konumundadır.

Türkiye’nin en büyük kamyonculara garajına bu yüzden sahiptir, firmamızın yeni ofisi de kamyoncular garajında 13 evden eve nakliyat ve kurumsal nakliyat aracıyla nakliyat hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat alanında Gebze ofisimizden Kocaeli başta olmak üzere İstanbul Anadolu yakasında faydalanabilirsiniz, Kocaeli bölgesinde başta Gebze olmak üzere size hizmet götürebileceğimiz ilçeler şöyle sıralanmaktadır; Kocaeli’de Gebze, Körfez, Derince, İzmit, Kandıra – İstanbul’da Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy ve çevrelerinde evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Comment (1)

  1. Hüsamettin Camgöz
    Kasım 17, 2017

    Abi hayırlı uğurlu olsun, evden eve nakliyat alanında kaliteli firmasınız tebriklerimi sunuyorum

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş