Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Nakliyat Depolama Nedir ?
Depolama hizmeti evden eve nakliyat firmalarının ev, işyeri veya ofis eşyalarının müşteri isteği doğrultusunda geçici olarak depolarda bekletilmesidir. Taşıması yapılacak bir yerin nakliyesi planlandığı gibi ileri bir tarihte olması durumunda yapılır. Eve taşınma sürecinin minimum 2-3 ay gibi süreceği durumlarda yapılır.

Şehir dışına geçici süreliğine çıkacaklar için nakliyat depolama en iyi plandır, 6 ay gibi geçici görevlendirmeyle çalışan bir kişiyi örnek verelim,  Kocaeli Gebze’den Antalya’ya 6 aylığına geçici görevle gidecek bir memur Gebze’de evden eve nakliyat fiyatlarını ödemek zorunda kalacaktır. Aynı zamanda Kocaeli Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarını da ödemek zorunda kalır.

Gebze’de ev kiralamak, evden eve nakliyat sürecine girmek, ev taşımak bunların tümü baya yorucu olacaktır.
Kocaeli’nde 6 Aylık kira vermek akıl karı bir iş değildir. Evin boş olası da cabası, hırsızlık, yangın gibi daha bir çok riskleri de mevcuttur. Tüm bunları düşündüğünüzde eğer 1 yıla kadar kısa süreliğine şehir dışına çıkacaksanız Aşıroğlu evden eve nakliyat olarak nakliyat depolama hizmetimizi öneririz.

Kocaeli Gebze nakliyat deposuna eşyalarınızı bırakmak isterseniz bizi arayınız, size en iyi şekilde hizmet vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Bizi tercih eden müşterilerimizin arasında sizleri de görmek bizi mutlu edecektir.

Kocaeli, Gebze, Çayırova ve diğer ilçelerdeki ev eşyası, nakliyat depolama, ve depo işlemleri için bizi arayabilirsiniz.
nakliyat depolama için bizimle irtibata geçebilirsiniz, iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz

Web Tasarım ve Uygulama: Bi Teknoloji