Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Evden eve nakliyat, alanın da firmamız Kocaeli ve İstanbul’da hizmet sunmakta olan bir firmayız, 1997 yılından bu yana Marmara bölgesinde evden eve nakliyat alanında hizmet sunan Aşıroğlu evden eve nakliyat günümüz Türkiye’sinde ülke geneline hizmet sunmaktadır, evden eve nakliyat alanında İstanbul ve Kocaeli bölgesine taşınmakta olan şahıs ve firmaların tüm eşyalarının taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz, firmamız günümüz teknolojileri ile bu hizmeti sizlere sunmakla beraber profesyonel olarak taşımacılık alanında uzun yıllar çalışmış personel ve eksperlerimiz ile evden eve nakliyat alanında problemsiz taşımacılık sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat alanında kullandığımız teknolojik yardım ile eşyalarınız hiç bir şekilde zarar görmeden kısa bir süre içinde taşınmaktadır, bu teknoloji arasında yer alan asansörlü taşımacılık hizmetimiz Kocaeli ve İstanbul bölgelerinde 24 saat hizmete hazır beklemektedir.

Asansörlü nakliye yapmak hem güvenilir hemde risksiz bir nakliye demektir, eviniz deki eşyaların ne kadar değerli olduğunu en az sizin kadar bilincinde olup bu sebepten ötürü asansörlü evden eve nakliyat 2. kattan 12. kata kadar kullanımını sağlıyoruz. Asansör aracımız ile yaptığımız her nakliye işleminde eşyalarda kırılma dökülmeden ötürü çizik dahi gerçekleşmemektedir.

Evden eve nakliyat işlemine başlamadan önce eşyalarınızın kasko ve sigorta işlemlerini gerçekleştiriyoruz, her şeyden önce taşınacak olan eşyanın her ihtimale karşı sigortalı olması hem bizim açımızdan hemde siz müşterilerimiz açısından sıfır zarar demektir. Bu işlem sonrasında taşınacak eşyanın paketleme işlemi ve ambalajlama işlemi gerçekleştiriyoruz, taşınacak eşyanın ayırt edilmesi için uzman arkadaşlar bir düzen oluşturur ve bu düzen takibinde taşıma işlemine başlanır. Aynı düzen eşyanın taşındığı yere karşında uygulanmaktadır. Şayet evden eve nakliyat işlemi şehirler arası olursa veya örneğin Antalya’dan İstanbul’a eşya taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz eşyaların 1 hafta sonra İstanbul’da taşınacak yere getirilmesi gerekmektedir, bunun içinde mevcut hava sıcaklığının normal de seyrettiği depolarımız da muhafaza ediyoruz.

Web Tasarım ve Uygulama: Bi Teknoloji