Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

1997 yılından bu yana 4 kişilik kadrosu ile evden eve nakliyat alanında Kocaeli Gebze’de hizmet sunmakta olan firmamız 2017 yılında kendi bünyesinde 22 çalışanı ile Kocaeli ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Firmamız kısa süre içinde güvenilirliğiyle tanınmış ve profesyoneller listesinde yükselmiştir. Gelişmemize ve tanınmamıza katkı sağlayan siz değerli müşterilerimizin de desteğiyle uzun yıllardan beri Gebze evden eve nakliye ve yük taşımacılığı alanında tam donanımlı büyük ve küçük araçlarımızla ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Firmamızın faaliyet alanı olarak; Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) İstanbul (Anadolu yakası) başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine ve iline evden eve nakliyat hizmeti götürmekteyiz, her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olan firmamıza iletişim sayfamızdan istek gönderebilir veya telefon numaralarımızdan 7 / 24 irtibata geçebilirsiniz.
Yenilenmeyi ve gelişmeyi sürdüren firmamız gelecek yıllarda hizmet alanını genişletmeyi planlamaktadır. En kısa zamanda diğer illerde de şubelerimizi açarak gençlere istihdam sağlamak, müşteri taleplerini karşılamak ve müşteri portföyümü geniş tutarak imkanlar çerçevesinde başarıya ulaşmak tek hedefimizdir.
İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi hızlı hizmet ve yüksek performanslı araçlarıyla nakliye hizmetini benimseyerek sizlere daima dünya standartlarında hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine ve en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız.

Misyonumuz; Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirler arası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.

Vizyonumuz; Geniş araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir.

Web Tasarım ve Uygulama: Bi Teknoloji