Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Bir çok müşterimizin önemsediği ve bu konuda en çok problem yaşadığı konulardan birisi nakliyat ücretlendirmesidir. Nakliyat ücretlendirmesi firmamız tarafından işiniz ehli eksperlerimiz tarafından bizzat nakliyesi yapılacak olan eşyanın zaman ve personel maliyetine orantılı şekilde taban fiyattan yapılır.

Fiyarlarımız da yer alan değişiklikler genelde ekstra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda nadiren görülmektedir. Özellikle asansör konusunda bir aksaklık söz konusu olduğu zamanda asansör hizmeti tercih edilmek zorunda kalınırsa bu ücretlendirmelere yansıyacaktır.

Bir nakliyat yapılmadan önce nakliye ekspertizi tarafından yapılan fiyatlandırma nasıl olmalıdır.

 1. Yer tespiti

  Nakiyesi yapılacak olan eşyaların nereden nereye gideceğini hangi şartlar gerekli bunun tespiti yapılır.

 2. Personel temini

  Nakliyesi yapılacak olan eşyaların çalışma esnasında ne kadar personele ihtiyaç duyulur bunun tespiti yapılır.

 3. Nakliye aracı

  Eşyalarınızın hangi tip nakliye aracında daha sağlıklı taşınabilir bunun tespiti yapılır ve eşya durumuna göre araç sağlanır.

 4. Ekstra ihtiyaçlar

  Nakliyesi yapılacak eşyaların taşınması için ekstra gerekli olan her türlü destek ekipmanı sağlanır bunların başında nakliye asansör araçları gelmektedir.

Tüm bu tespitler sonunda size en uygun fiyat sunulur, bunun yanında ücretlendirmeler de bir pazarlık payı bırakılır ama zararına kesinlikle hiç bir firma nakliyat hizmeti sağlamaz bu hem firma açısından hemde sizin açınızdan doğru değildir. Bir çok bireysel çalışan nakliyecilerde yaşadığınız gibi ücretlendirmeler de söylenilenin aksine bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Sizin istekleriniz doğrultusun da sadece ücretlendirme değişiklik görülür.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Bi Teknoloji