Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Aşıroğlu evden eve nakliyat hizmetlerini neden tercih etmelisiniz, öncelikle firmamız nakliye sektöründe 30 yıldan fazla zamandır Gebze ve çevre ilçelerde hizmet vermektedir. Sektörün öncü işletmelerinden biri olan firmamız her zaman örnek firma olma çabası içinde çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Bir nakliyat işleminde gerekli olan tüm tüzükleri müşterilerimiz için en sağlıklı şekilde sağlamaktayız. Bizi ön planda tutan unsurlardan önemli olanı budur. Evden eve nakliyat olsun ofis taşımacılığı olsun bir nakliye işleminin ihtiyacı olan her şeyi kusursuz yapma misyonu ile sağlıklı nakliye hizmeti sunmak temel amacımızdır.

Doğru araç temini

Nakliyat hizmetlerinde önemli unsurlardan biri olan nakliye araçlarının eşyanın yoğunluğuna göre seçilmesi çok önemlidir. Bu eşyaların zarar görmemesi adına yapılan bir çalışmadır. Şayet nakliye aracı eşyanın yoğunluğuna göre küçük veya büyük olursa gerçekten istemesenizde malum yol şartları sonucunda kesinlikle eşyalar zarar görür. Aşıroğlu nakliyat doğru araç temini sağlayarak bu problemi ortadan kaldırır..

Paketleme yöntemi

Bizi biz yapan unsurlardan biri olan ambalajlama ve/veya paketleme yönetemidir. Eşyaların ne kadar doğru şekilde paketlemesi yapılırsa elinizle getirmiş kadar kadar o eşya zarar görmeyecek şekilde paketlenir.

Sizde evden eve nakliyat veya ofisten ofise nakliyat alanında hizmet almak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarında irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımız… AŞIROĞLU NAKLİYAT

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web Tasarım ve Uygulama: Bi Teknoloji