Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Ofisinizi profesyonel ellere teslim ediniz, Marmara bölgesinde hizmet verdiğimiz nakliyat alanında ofis malzemeleri taşımasında uzmanlaşmış yeni bir ekip oluşturduk.

Ofis taşımacılığı günümüz de evden eve nakliyat taşımacılığı yapan personel tarafından yapılmakta bunun üzerine bir çok aksamalar ve problemler ortaya çıkmaktadır, bize göre ofis taşımacılığı evden eve nakliyatın aksine ofiste bulundurduğunuz malzemeleri çok iyi tanıyan bir ekibin çalışmaları daha hızlı ve sorunsuz olmaktadır.

Ofisinizi taşırken normal bir nakliye uzmanı ile bu işi gerçekleştirmeniz mümkündür ama ofisiniz de yer alan ürünler veya malzemeler hakkında bilgi sahibi olmayan herkeste olacağı gibi irili ufaklı sorunlar ortaya çıkabilir bu durumu firmamızın nakliye uzmanları tarafından anlaşılmış olup firmamıza ofis malzemelerinden çok iyi anlayan ve nasıl ne şekilde taşınması, ambalajlanması gerektiğine dair personeller eğittik.

Kurumsal müşterilerimiz için bu nakliye biçiminin en hızlı ve sağlıklı şekilde işlene bilmesi açısından firmamız tam not almıştır, müşterilerimiz ile yaptığımız anketler de firma sahiplerinin %90 oranında bazı irili ufaklık problemlerle karşılaştığını ortaya koyan firmamız bu alanda ileriye dönük çalışmalarını uzun zamandır yapmaktaydı.

Ofis taşımacılığı alanında özellikle Gebze, İstanbul Anadolu yakasında Aşıroğlu evden eve nakliyat artık firma sahibi veya çalışanı kurumsal müşterilerimize ofis taşımacılığı uzmanları ile hizmet sunmaktadır.

Comments (4)

 1. Atakan
  Mart 23, 2018

  Evet bu naklıyat alanında buyuk bır sorun gercekten ofıs tasımacılıgı ıcın uzman kısılerın calısıyor olması muazzam

 2. Ertuğrul Gebze
  Nisan 4, 2018

  Evet bu konuya iyi el atmışsınız evden eve nakliyat hakkında çok iyi Gebze firmaları ama ofis taşımacılığı gerçekten profesyonellik istiyor taşıma işini yapan arkadaşların ofis malzemeleri hakkında bilgi sahibi olmaları çok iyi olmuş

 3. Melek Gürcak
  Nisan 18, 2018

  Evet iyi bir konuya değinmişsiniz biz ofisi normal nakliyecilere taşıttık yaşadığımız sıkıntının derecesini yaşayan bilir bu alanda profesyonel kişilerin çalışması lazım kesinlikle

 4. ankara evden eve nakliyat
  Nisan 19, 2019

  ankara evden eve nakliyat

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş