Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Evinizi, firmanızı veya her hangi bir ürün, malzeme ve makine bir yerden bir yere taşınması işlemini nakliyat firmaları tarafından yapılmaktadır. Evden eve nakliyat olsun kurumsal nakliyat alanında olsun malzemelerin taşınması hususunda taşıma işlemi yapan personelin ne kadar bilgi sahibi olduğu oldukça önemlidir.

Taşımacılık alanında profesyonel olmuş, sektörde her taşıma personeli 20 yılını geride bırakmış, teknik konulara hakim montaj, bakım ve onarım konularında uzman olan taşıma personelimiz ile eşyalarınızı olabildiğince sağlıklı ve güvenilir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Firmamız uzun yıllar boyunca Kocaeli Gebze ilçesinde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir, firmamıza ait üç şube bulunmaktadır. Bunların ilki merkez şubemiz Darıca, depolama ve nakliyat şubemiz olarak geçen yerimiz Gebze ve çoğu araçlarımızın bulunduğu yer Marmara Kamyoncular Garajı olarak üç şube de taşımacılık alanında hizmetler sunuyoruz.

Eşyayı taşıyan personelin önemi

Öncelikle profesyonel olmayan, taşımacılık alanında uzman olmayan çıkar diye tabir ettiğimiz çalışanların bu işe atanmalarını doğru bulmuyoruz, edindiğimiz vizyonun doğrultusunda işin ana alanı olan taşıma işlemini hiç bir zaman çıraklara bırakmayıp her zaman işinde uzman kişilerin taşıma işlemini gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Şayet bilgi derecesi düşük olan çırak bu hizmete dahil olursa hem size hemde firmamıza zararlı olacağını çok iyi biliyoruz, işin uzmanı olmayan personel taşıma işlemi sırasında karşılaşacağı bir kazayı, eşyanın taşınması sırasında yaşanacak problemleri daha önceden yaşamadığı ve kestiremeyeceği için en ufak bir sorun teşkil etmesi hem müşterimizi hemde bizi üzecektir. Ayrıca maddi açıdan sorun çıkacağı gibi bir çok eşyanın manevi değeri insanlar için daha önemlidir, pahada ucuz ama manevi değeri yüksek eşyaların kırılması, bozulması durumunda belki maddi olarak sıkıntı yaşanmasa da manevi olarak müşterimiz üzüleceği için bu bizim için en büyük problemler arasında yer alır. Bu sebepten ötürü yine söylediğimiz üzere taşıma işlemlerinin tamamını işinde uzman profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş