Kategori: Sektörden

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Sektörde Gebze ilçesinde Gebze evden eve nakliyat alanında bizimle çalışmak isteyen nakliye işinden anlayan bilinçli elemanlara ihtiyacımız var. Gebze’nin sayılı firmalarından olan Aşıroğlu evden eve nakliyat 3 şubesi ile Gebze’de lider firma konumundadır. 

Firmamıza başvuru yapacak olan kamyon, kamyonet veya büyük yük aracı sahiplerinin dikkatine şehirler arası ve şehir içi evden eve nakliyat sektöründe çok iyi bir kazanç elde etmek için bizi arayarak başvuru yapabilirsiniz. Aylık asgari 15 sefer garantisi veriyoruz, evden eve nakliyat alanında sadece şoförlük değil varsa ekibiniz ekip olarak da aramıza katılabilirsiniz.

Ön kayıt şartlarımız aşağıdaki gibidir

 • Eşya taşıma işlemi yapılırken, araçların kasalarının  kapalı kasa veya tenteli olması gerekiyor.

 • Çalışacak olan aracın muayenesi eksiksiz olmalıdır.
 • Ticari bir araçta şoförlük yapılabilmesi için, sürücünün mutlaka mesleki yeterlilik belgesi sahibi olması gerekiyor.
 • SRC-1 veya SRC-2 yük, eşya, kargo taşıyacak ise SRC-3 veya  SRC-4 belgelerinden birine sahip olmalıdır.
 • Taşıma işlemi için başvuru yapacak olan kişilerin montaj bilgisi olmalıdır.
 • Taşıma ve nakliye görevinde çalışacak olan kişilerin 15 günlük deneme süresi sonrası profesyonelliklerine göre maaş durumu düzenlenmesi yapılır.

Not: başvurularınızı e-posta, iletişim formu doldurarak veya telefon numaralarımızdan bize ulaşarak yapabilirsiniz.

Yeni Nesil Evden Eve Nakliyat

Aşıroğlu Gebze evden eve nakliyat olarak yeni nesil evden eve nakliyat çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Kocaeli ve başta Gebze olmak üzere tüm ilçelerde müşterilerimize özel kampanyalar düzenliyoruz, belediyelerimiz ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda ilçelerimiz de %50 varan indirimlerle nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Devamını okuyun “Yeni Nesil Evden Eve Nakliyat”

Profesyonel Taşımacılık Anlayışı

Evinizi, firmanızı veya her hangi bir ürün, malzeme ve makine bir yerden bir yere taşınması işlemini nakliyat firmaları tarafından yapılmaktadır. Evden eve nakliyat olsun kurumsal nakliyat alanında olsun malzemelerin taşınması hususunda taşıma işlemi yapan personelin ne kadar bilgi sahibi olduğu oldukça önemlidir.

Taşımacılık alanında profesyonel olmuş, sektörde her taşıma personeli 20 yılını geride bırakmış, teknik konulara hakim montaj, bakım ve onarım konularında uzman olan taşıma personelimiz ile eşyalarınızı olabildiğince sağlıklı ve güvenilir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Firmamız uzun yıllar boyunca Kocaeli Gebze ilçesinde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir, firmamıza ait üç şube bulunmaktadır. Bunların ilki merkez şubemiz Darıca, depolama ve nakliyat şubemiz olarak geçen yerimiz Gebze ve çoğu araçlarımızın bulunduğu yer Marmara Kamyoncular Garajı olarak üç şube de taşımacılık alanında hizmetler sunuyoruz.

Eşyayı taşıyan personelin önemi

Öncelikle profesyonel olmayan, taşımacılık alanında uzman olmayan çıkar diye tabir ettiğimiz çalışanların bu işe atanmalarını doğru bulmuyoruz, edindiğimiz vizyonun doğrultusunda işin ana alanı olan taşıma işlemini hiç bir zaman çıraklara bırakmayıp her zaman işinde uzman kişilerin taşıma işlemini gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Şayet bilgi derecesi düşük olan çırak bu hizmete dahil olursa hem size hemde firmamıza zararlı olacağını çok iyi biliyoruz, işin uzmanı olmayan personel taşıma işlemi sırasında karşılaşacağı bir kazayı, eşyanın taşınması sırasında yaşanacak problemleri daha önceden yaşamadığı ve kestiremeyeceği için en ufak bir sorun teşkil etmesi hem müşterimizi hemde bizi üzecektir. Ayrıca maddi açıdan sorun çıkacağı gibi bir çok eşyanın manevi değeri insanlar için daha önemlidir, pahada ucuz ama manevi değeri yüksek eşyaların kırılması, bozulması durumunda belki maddi olarak sıkıntı yaşanmasa da manevi olarak müşterimiz üzüleceği için bu bizim için en büyük problemler arasında yer alır. Bu sebepten ötürü yine söylediğimiz üzere taşıma işlemlerinin tamamını işinde uzman profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Darıca Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında firmamız Kocaeli bölgesinde ve İstanbul Anadolu yakasında tüm bireysel ve kurumsal kişilere en kaliteyi hizmeti götürüyoruz, evden eve nakliyat hizmetlerimiz doğrultusunda günümüz teknolojisiyle birlikte çalışmalarımızı en sağlıklı şekilde yürütüyoruz.

Darıca evden eve nakliyat hizmetleri doğrultusunda kayıtlı 34 firma bulunmaktadır, bu firmaların 27 tanesi sadece evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır, diğer 7 firma ise hem evden eve nakliyat hemde diğer nakliyat hizmetlerini müşterileri için sunmaktadır. Darıca yüz ölçümü 23 km kare olup, ülke genelinin ilçeler bazında olması gereken halk potansiyelinin üstünde bir ilçedir, bir çok ilden daha çok nüfusa sahip olan Darıca daha önceleri Gebze ilçesine bağlı bir ilçeydi ilçemizin son 25 yılda aldığı göç sebebiyle ve gelişmesiyle orantılı Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi tarafından ilçe olarak kayıtlara geçmiştir.

Darıca’da bir çok firma hala Gebze kamyonculara garajına bağlı firmalardır, bir kamyoncular garajı bulunmamasından ötürü bir çok Darıca evden eve nakliyat firması Gebze’de şubesi bulunmaktadır. Aşıroğlu evden eve nakliyat olarak bizde Gebze merkezli nakliyat hizmetleri sağlamaktayız.

Darıca evden eve nakliyat hizmetlerimiz; Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sunmaktayız, Darıca’da evden eve nakliyat hizmetlerimizden sizde faydalanmak isterseniz, kaliteli, uygun ve garantili evden eve nakliyat için bizi aramanız yeterli olacaktır. +90 262 653 20 60 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcimizin yönlendirmesi ile evden eve nakliyat alanında hizmet alabilirsiniz.

En uygun nakliyat ücreti Gebze’de

Evden eve nakliyat alanında araştırma yapan araştırmacıların yapmış olduğu anketlerde il bazında 4 büyük şehir ilk sırada İstanbul, ikinci sırada Ankara, üçüncü sırada İzmir ve son dördüncü sırada Kocaeli geliyor. Bu sıralamanın haricinde ilçeler bazındaki sıralamada Gebze nakliyat sektöründe lider konumda.

Gebze evden eve nakliyat

Gebze’nin ortalama ikamet eden nüfus sayısı 370.000 bin kadardır ama bu mesai saatleri içinde hafta içi 1.5 milyonu buluyor özellikle sanayi alanında Kocaeli’nin en büyük sanayisi ve Türkiye’nin de 2. sanayi bölgesi konumundadır. Bu sebepten dolayı taşımacılık sektörüne bu bölgede çok iş düşüyor, ayrıca Türkiye’nin en büyük kamyoncular ve nakliyeciler garajı’da Gebze’de bulunmaktadır. İnsanların göç söz konusu olduğunda ilk tercihlerinin Gebze olmasındaki büyük etkenlerden birinin iş potansiyelinin bir hayli yüksek olmasından kaynaklıdır.

Bu sebepten dolayı da nakliyat alanında hizmet veren firmalar oldukça fazladır, araştırmayı yapan kuruluşa göre evden eve nakliyat alanında ilçeler bazında Gebze bu sebeplerden dolayı 1. sırayı almaktadır. Her ne kadar İstanbul evden eve nakliyat alanında birinci sırada yer alsa bile ilçelerine bakıldığında en yakın ilçe olarak Ümraniye’nin Gebze’den %30 oranında daha az evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Gebze’de nakliyat sektörü için neler yapılmalı

Öncelikle nakliyat sektörünün dallarını iyi bilmek lazım ve firma çalışanlarından tutunda firma yetkililerine kadar herkesi bilinçlendirmek gerekli. Sektörü dallarına ayıracak olursak; Evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat, depolama hizmetleri ve kurumsal nakliyat (lojistik, sanayi taşımacılığı) şeklinde ayrı ayrı kategorilere ayrılması gereklidir. Örnek verecek olursak bir evden eve nakliyat işi yapan firma ofis nakliyesi için şayet ofis malzemelerinden çok iyi anlayan bir ekip oluşturmadan ofisten ofise nakliyat alanında hizmet sunmamalı.

Biz Aşır Oğlu evden eve nakliyat firması olarak nakliyat alanında hizmetlerimiz doğrultusunda alanımız dışına çıkmamaya gayret gösteriyoruz, ekstra bir talep gelmediği sürece lojistik alanında, kurumsal sanayi taşımacılığı alanında hizmetlerimiz bulunmamaktadır. Bizim nakliyat alanlarında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

 • Evden eve nakliyat
 • Ofisten ofise nakliyat
 • Depolama hizmetleri

Bu hizmetler doğrultusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz, müşterilerimize sunduğumuz nakliyat hizmetlerimiz de çalışan ekiplerimiz de herkesin kendine göre bir uzmanlık alanı vardır. Örneğin; evden eve nakliyat hizmetimiz de çalışan uzman arkadaşlar ofis taşımacılık alanında çalışma sistemine dahil olmazlar, aynı şekilde depolama hizmetinde yer alan uzman arkadaşlar evden eve nakliyat alanında çalışma sistemine dahil olmazlar.

Asansörlü nakliyat nedir?

Asansör ile nakliyat son günlerde en çok tercih edilen nakliyat sistemidir aslında, eskiden nakliyesi yapılacak olan eşyaları insan gücü ile bir yerden bir yere taşıyorduk, teknolojinin gelişmesiyle beraber günden güne nakliyat ve taşımacılık sistemleri de teknolojiyle aynı orantıda gelişmektedir.

Asansörden kastımız vinç yardımı ile yapılan bir sistemdir, bir çok kişi ilk sefer de asansörlü apartmanların nakliyat işlemleri gibi düşünüyordu herkes çok iyi öğrendi ki bu durum dışarıdan vinç yardımı ile yapılan nakliyat tipidir. Asansörlü nakliyat ile en yüksek binalardan eşyalarınız kolayca taşınabilmektedir, bu nakliyat tipinin en iyi özelliklerinden biri taşınan eşyanın hasarsız bir şekilde nakliye aracına yüklenebilmesini sağlamaktadır.

Firmamız asansörlü nakliyat alanında başta Kocaeli Gebze evden eve nakliyat alanında olmak üzere zaman zaman ofis, iş yeri, fabrika, eğitim kurumlarında, yüksek düzeyde tüm binalarda asansörlü nakliyat işlemleri yapıyoruz. Sizde en sağlıklı şekilde eşyalarınızın nakliyesinin yapılmasını istiyorsanız asansörlü nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Evden eve nakliyat yeni şubemiz

Aşıroğlu nakliyat olarak Gebze’de ikamet eden firmamızın yeni şubesi açılmıştır, misyonumuz gereğince Marmara’nın en profesyonel evden eve nakliyat firması olma kararımız siz müşterilerimiz sayesinde kararlılıkla devam etmektedir. Evden eve nakliyat alanında Türkiye’ye Avrupa standartlarında bir firma olduğumuzu hem hizmet politikalarımız ile hemde çalışan personelimiz ile size en kaliteli sunumlar yapmaya devam ediyoruz.

Evden eve nakliyat alanında olsun, ofisten ofise nakliyat hizmetlerimiz de olsun Avrupa’nın ve A.B.D. bir çok profesyonel firmasını örnek alarak çalışma politikamızı geliştiriyoruz, çalışma sistemimiz de teknolojiye öncelik verdiğimiz için bir çok nakliyat alanında müşterilerimiz bizi tercih ediyor, müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda bizlerde işimizi en kaliteli şekilde işinde uzman arkadaşların destekleriyle başarıya koşmaya devam ediyoruz,

Yeni evden eve nakliyat firmamız hakkında

Firmamızın yeni ofisi Gebze merkez de Güzeller mahallesi, Yeni Bağdat Cd. Merkez hastanesinin hemen yanında açılışımızı yaptık, firmamız genel olarak evden eve nakliyat alanında hizmetler sunmakta olup, sadece Gebze ve komşu ilçelere hizmet götürmektedir.

2018 yaza özel evden eve nakliyat kampanyası

2018 yılına bu yaz kampanyamız ile damga vuracağız tüm nakliyat hizmetlerimiz de %30 oranında kampanya sizleri bekliyor, evden eve nakliyat alanında şehirler arası  %12 şehir içi %18 yaza özel indirim, ofisten ofise nakliyat hizmetinde şehirler arası %16 şehir içi %25 yaza özel indirim.

Hizmet detayları;

 1. nakliye yapılacak eşyanın yerin tespiti (ekspertiz)
 2. paketleme uzmanlarımız tarafından paketleme
 3. asansörlü nakliye aracı ile hızlı nakliye
 4. ofis taşımacılığı için özel ofis nakliye ekibimiz
 5. eşyalarınızın sigortalanması

Yukarıda yer alan tüm hizmetlerimizden %faydalanan tüm müşterilerimize %30’a varan indirimler daha fazla detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz