Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Evden eve nakliyat alanında ihtiyacı olan herkesin tercihi olan yaz mevsimi başladı, sektörün en yoğun döneminde profesyonel evden eve nakliyat hizmeti almak için işin uzmanlarıyla çalışmalısınız. Bu günlerde nakliyat sektörünün en yoğun sezonu başladığından dolayı bu alanda hizmet veren herkesin yoğunluğundan kaynaklı hizmet performansı oldukça düşecektir bunun başlıca sebebi bir evden eve nakliyat firması günde 3 ila 5 nakliye yapmasından kaynaklı bu işlere yetişebilmesi için de hız mutlak gerekli bir unsurdur.

Evden eve nakliyat veya ofisten ofise nakliyat hizmetlerinden her hangi birine ihtiyacınız varsa yaz sezonun da iyi bir araştırma yapmanız gerekecektir, bu sektörde müşterilerin bir çok şikayetini telefon ile olsun web sitemizden olsun bir çok şikayet konusu dinledik firmamız evden eve nakliyat alanında bu şikayetleri göz önünde bulundurup dönemsel olarak hizmet politikasını değiştirmektedir.

Firmamız da kış sezonunda 15 ila 20 çalışanımız varken yaz sezonuna aynı personel potansiyeliyle çalışmak hem müşteri için hemde bizim için tehlikeli bir durumdur, tehlikesi insanı değil kesinlikle eşyaların problem yaşamalarıdır. Bu problemler dediğimiz üzere işin yoğunluğundan kaynaklı ekibin yetersizliği ile birleşince ister istemez eşyalara yönelik problemler kaynaklanabiliyor.

Firma olarak yaz sezonunda personel sayımızı kış ortalamalarının iki katına çıkarıyoruz bu sayede bu iş yoğunluğunu kış sezonundaki gibi sakin olması gerektiği hızda doğru bir şekilde ve problemsiz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Aslında kazancımız değişmiyor ama vizyonumuz gereğince bu sezonda bu tür sorunları müşterilerimize göstermemek için elimizden yapmaya gayret gösteriyoruz, Aşıroğlu evden eve nakliyat olarak ekibimiz 3 takımdan oluşmaktadır bu takımların ayrı görevleri vardır 1. takım evden eve nakliye işlemlerini yapan takım 2. takım ofisten ofise nakliye işlerini yürüten takım ve son takım işin yürütme sonuçlandırma sürecini tasarlayan ekspertiz takımımız yaz sezonuyla beraber ekibimize yeni takım arkadaşları katılmıştır, takımlar içinde herkesin görevi ayrı işlemektedir.

 1. Takım (evden eve nakliyat)
  Evden eve nakliyat takımımız sadece evde yer alabilecek tüm taşınacak eşyalar hakkında bilgi sahibi paketlenmesini, kırılacak eşyaların nasıl korunması gerektiğini ve sökülüp takılacak eşyaların ne şekilde hazırlanması gerektiğine dair bir takımdır, bu işlemleri sadece bu takım yapmaktadır.
 2. Takım (ofisten ofise nakliyat)
  Ofisten ofise nakliyat alanında uzmanlaşmış tüm ofis malzemelerini iyi tanıyan, nasıl taşınması gerektiğini çok iyi bilen ve söküp takılması gereken ofis malzemelerini en sağlıklı şekilde söküp takan takım arkadaşlarımızdır, paketleme süreci olsun, taşıma süreci olsun ofisteki malzemeleri özenle bu işlemleri yapan ofis taşımacılık takımımızdır.
 3. Takım (ekspertiz)
  Ekspertiz takımımız işin başında, ortasında ve sonuçlandırma noktasın da yer alan takım arkadaşlarımız ekspertiz takımında yer alan arkadaşlar evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat alanında yapılan işlemlerin çalışanların kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız bu ekip işin merkezinde yer almaktadır. Nakliyesi yapılacak olan eşyaların depolanma işlemlerinde, nasıl taşınacağını analiz eden ve eşyanın gideceği mekanın hazırlanmasını sağlayan 3 kişiden oluşan ekspertiz takımımız. Ekspertiz takımımız kendi içinde işin yoğunluğuna göre 3, 4, 5 ve daha fazlası olarak çoğaltılmaktadır. Her ekspertiz takımında 3 kişi yer alır yaz sezonunda mevcut firmamız da yer alan 3 ekspertiz takımı 9 nakliyat uzmanı yer almaktadır.

Yaz sezonunda bizimle çalışmak isterseniz evinizi en iyi şekilde, sağlıklı ve problemsiz taşımak için bizimle irtibata geçiniz.

Comments (3)

 1. Kasım çukur
  Nisan 11, 2018

  Hızmet bolgenız sadece marmara bolgesı mı ogrenebılır mıyız ankaradan bır cok fırmaya baktık bu kadar ayrıntılı hızmet veren naklıyecı yok gebzeye ofıs tasımak ıstıyoruz fırma olarak ıstanbula yakın olmak ıstıyoruz bu konu hakkında bılgı verırsenız sevınırız 2 haftaya

  • PhiL0sQph3R
   Nisan 11, 2018

   Türkiye’nin her yerine hizmet götürüyoruz telefon numaramızı e-posta olarak gönderdik ayrıca web sitemizde mevcut telefon numaranızı bıraksaydınız daha hızlı irtibatta olurduk, Ankara ve çevresine evden eve veya ofisten ofise eşya nakliyesi yapıyoruz

 2. aydın güler
  Ağustos 27, 2018

  KAMPANYANIZ DEVAM EDİYOR MU ŞEHİRLER ARASI BİR NAKLİYE İŞİMİZ VARDI HERKES uçuk fiyatlar veriyor bir türlü bir firma bulamadık numaram iletişim kısımında yer alacaktır bilginize teşekkürler

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş