Tıkla Ara: 0 (536) 723 06 15

Aşıroğlu Gebze evden eve nakliyat olarak yeni nesil evden eve nakliyat çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Kocaeli ve başta Gebze olmak üzere tüm ilçelerde müşterilerimize özel kampanyalar düzenliyoruz, belediyelerimiz ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda ilçelerimiz de %50 varan indirimlerle nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız bu alanda günümüz teknolojisini her alanda kullanmaktadır, eşya taşınması, eşyanın paketlenmesi ve eşyanın sökülüp monte edilmesi esnasında aklınıza gelecek tüm teknolojiyi size sunmaktadır. Yeni nesil nakliyecilik sistemimizde Avrupa standartlarında bir hizmet anlayışı ile geliyoruz. Evinizi en sağlıklı şekilde taşımak için bu standartları taşıma işlemini yapan firmalardan istemeyi sizde unutmayınız, bu teknolojiyi sizin için sıralayacak olursak başta eşyaların asansör yardımı ile kolaylıkla indirilip çıkarılması, gardrop, dolap vb. sökülebilen ev eşyalarınızın profesyonel mobilya ustaları tarafından sökülmesi ve tekrar toplanması, elektronik cihazların korunmasını sağlayacak özel paketleme seçeneklerinin oluşturulması, kırılacak eşyaların en sağlıklı şekilde yeni nesil paketleme sistemleri ile paketlenmesi. Bu standartlar doğrultusunda ev, iş yeri nakliyesinde hasar riski en aza inmekte olup eşyalarınız en sağlıklı şekilde taşınmasını sağlarsınız.

Firmamız yukarıda belirttiğimiz standartları hiç bir müşterimizi ayırt etmeden hizmet dahilinde sunmaktadır. Bu hizmetler dahilinde hiç bir fiyat farkı talep edilmez. Sizde bizimle çalışmak isterseniz telefon numaralarımızdan bize 7 / 24 ulaşabilirsiniz

Comment (1)

  1. Raymond Gardner
    Ekim 28, 2018

    Bu teknoloji Türkiye de kullanılıyorsa ne güzel, Avrupa standartlarına ulaşmışsınız

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım ve Uygulama: Lokman Güneş